Сэрвісы

ВІНШУЕМ З ПЕРАМОГАЙ!

У Інстытуце педагогікі і псіхалогіі Алтайскага дзяржаўнага гуманітарна-педагагічнага ўніверсітэта імя В.М. Шукшына завяршыўся IV Усерасійскі (з міжнародным удзелам) конкурс для работнікаў адукацыйных устаноў “Педагагічны пошук” (09 студзеня – 09 лютага 2024 г.), які быў арганізаваны навукова-метадычным цэнтрам суправаджэння педагагічных работнікаў і кафедрай педагогікі і псіхалогіі.

У бягучым годзе 7 работ сталі абсалютнымі пераможцамі конкурсу і атрымалі Гран-пры. Сярод іх – работа загадчыка кафедры раманскага мовазнаўства, кандыдата філалагічных навук, дацэнта Тучынскага Аляксея Віктаравіча.

Віншуем калегу з заслужанай перамогай!

diplom_tuchinskij.gif

Рэсурсы