Сэрвісы

Круглы стол «Каму і навошта патрэбна філалагічная фалькларыстыка? (станаўленне фалькларыстычнай школы БДУ)»

15 кастрычніка (у 14.25) кафедра тэарэтычнага і славянскага літаратуразнаўства і вучэбна-навуковая лабараторыя беларускага фальклору запрашаюць прыняць удзел у працы круглага стала «Каму і навошта патрэбна філалагічная фалькларыстыка? (станаўленне фалькларыстычнай школы БДУ)», прысвечанага 100-годдзю БДУ.

Заяўкі для ўдзелу ў дыскусіі просім дасылаць на электронны адрас ВНЛБФ Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в браузере должен быть включен Javascript..

Да ўдзелу запрашаюцца выкладчыкі, навуковыя супрацоўнікі, аспіранты, магістранты і студэнты.

Мерапрыемства пройдзе на базе і пры інфармацыйнай падтрымцы аддзела абслугоўвання філалагічнага і эканамічнага факультэтаў Фундаментальнай бібліятэкі БДУ.

Рэсурсы